Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności       Kontakt
AKCEPTUJĘ
 • Witam na Toy4Boy.pl - Gry

  Tutaj są tylko gry w HTML5. Moje wariacje starych kultowych gier. Niestety, nie we wszystkie zagra się na urządzeniach mobilnyh.

 • Potrzebna strona www? Napisz.

  HTML5, strony, szablony CMS, bazy danych. Wiecej znajdziesz w zakładce "About"

 • Zapraszam też na skrip.pl.

  Poświęcona internetowi oraz oprogramowaniu. Triki, porady oraz ciekawostki.

About

Co tu znajdziecie.


Gry w HTML5 przekonwertowane z Flash'a. Zrobione kiedyś na użytek innych stron. Kilka kultowych tytułów: Arcanoid, Tetris, Pong, Okręty, Pokerki, Pasjans i parę wariacji. No i "Wolfenstein 3D", ale to dołożona gra z innej strony.
Nie wszystkie zadziałają na urządzeniach mobilnych.
Nostalgia, jak się kiedyś dbało o to aby jak najszybciej się ładowały i jak najmniej miejsca zajmowały.

WŁAŚCIWIE GDY...


… wstajesz rano nie liczysz sinusa kąta padania swojego cienia, nie logarytmujesz przy śniadaniu, a pijąc herbatę nie interesuje Cię skala kwasowości roztworów wodnych. Idąc do sklepu i robiąc zakupy, chcąc policzyć swoje wydatki nie będziesz liczył delty, ani stosował wzorów skróconego mnożenia. Zapewne, gdy masz wolny czas nie przypominasz sobie cyklu życiowego chełbi, ani tym bardziej nie zastanawia Cię jaką liczbę masową ma azot, który wdychasz z powietrzem. A w rozmowie z kolegą nie będziesz się zastanawiał czy użyłeś zdania podrzędnie czy współrzędnie złożonego…

Trochę o mnie

No cóż, wciąż jestem istotą ponadprzeciętnie inteligentną, niewiarygodnie oczytaną, onieśmielająco elokwentną, piekielnie błyskotliwą, z ogromną głębią intelektualną, olśniewająco elegancką, bezwarunkowo kulturalną, zabójczo przystojną, zniewalająco czarującą, cudownie romantyczną, ujmująco szarmancką, całkowicie dyskretną, wspaniałym przyjacielem, idealną, zawsze „duszą towarzystwa”, obdarzoną ciepłym i magnetycznym głosem, paraliżująco-hipnotycznym wzrokiem, tajemniczą i charyzmatyczną osobowością lecz ponad wszystko bardzo, bardzo, bardzo skromną i nieśmiałą. Napisz mi co o mnie sądzisz a powiem Ci kim jesteś.

A teraz na poważnie

Gdyby ktoś potrzebował, zrobię stronę w każdej tehnologii. Html5, PHP, CMS i innych. Do tego oczywiście grafika, animacje, stylizacja, typografia. Ostatnio: Tap-Studio.pl. Wspólpracowałem z serwisami: nieruchomosci.pl (ale to bardzo, bardzo dawno temu), Nasze Miasto – Łódź. No i parę stron porno, ale nie ma się czym chwalić Oczywiście mogę też dostosować istniejące strony do nowych standardów. Lub dodać jakieś funkcjonalne gadżety. A co do kosztów, zawsze można się porozumieć.
Więcej: O mnie

 • Żyje się raz i nigdy nie ma okazji do ponownego sprawdzenia tego czy tamtego. W komputerach dostrzegłem to, czego inni nie potrafili zobaczyć. I zabrałem się do nich w odpowiedniej chwili.

  Author image
  Bill Gates CEO, Microsoft.
 • Nie zależy mi na tym, by zostać najbogatszym człowiekiem na cmentarzu. Pójść spać, mogąc powiedzieć, że zrobiło się coś cudownego – to jest dla mnie ważne.

  Author image
  Steve Jobs CEO, Apple.